Неформальна освіта

Неформальне навчання

процес здобуття освіти, що не регламентований місцем набуття, строком і формою навчання та не передбачає отримання документів про освіту державного зразка. 

Отримані при цьому результати навчання можуть бути перезараховані здобувачам освіти у їх формальному навчанні, відповідно до порядку, визначеному законодавством і Положенням КНЛУ 

Відкритий університет  (The Open University) – володар золотого рейтингу в рамках програми «Досконалість викладання»  –  пропонує велетенський вибір різних за обсягом і спрямуванням курсів, має зручну платформу і перевірений часом і мільйонами користувачів досвід.

Відкритий університет — найбільший університет Великої Британії, у якому навчається близько 200 тисяч студентів. З моменту заснування понад три мільйони студентів пройшли навчання за програмами Відкритого університету. За межами Євросоюзу Відкритий університет працює через мережу освітніх партнерів, які забезпечують навчальний процес за його програмами ще в більш ніж 50 країнах.

https://www.open.edu/openlearn/free-courses/full-catalogue

Культурний проєкт

освітня мережа

Освітня мережа «Культурний проєкт» пропонує широкий вибір новітніх курсів з історії української та світової літератури, культури, гуманітаристики. Онлайн-навчання передбачає живе цікаве спілкування з експертами, дискусію у колі небайдужих колег.

Стежте за розкладом за покликанням https://culturalproject.org/events .  

Крім безпосередніх онлайн-курсів, можна прослухати відеокурси в зручний час.

Організатори проєкту дбають про пошук нової фахової інформації, спонукають до  осмислення актуальних проблем гуманітарного простору, дають поштовх до особистих трансформацій і саморозвитку, допомагають вийти на новий рівень компетентностей й відповідати вимогам часу.

https://culturalproject.org/events

Prometeus

платформа для онлайн-навчання

Громадське об’єднання «Прометеус» https://prometheus.org.ua/ пропонує широкий спектр платних і безплатних онлайн-курсів педагогічного й загалом гуманітарного спрямування.

Чимало курсів ведуть закордонні фахівці на основі практичного педагогічного досвіду різних закладів освіти по всьому світу.

Курси будуть корисними для ознайомлення з різними новаторськими педагогічними практиками, для здобуття актуальних соціальних, організаційних, методологічних компетентностей, потреба в яких постала на тлі війни та інших викликів часу.

Перевага онлайн-курсів ГО «Прометеус» у їхній хорошій структурованості, практичній спрямованості, залученні широкого кола експертів, виданні іменних сертифікатів з указаною кількістю кредитів.

Широкий вибір курсів дає змогу кожному обрати  неформальне навчання до душі, результати якого на основі сертифікатів можна буде легко перезарахувати. Наважуйтеся і обов’язково поділіться своїм досвідом неформальної освіти з нами.

Coursera

платформа для онлайн-навчання

«Навчайся без обмежень» – це гасло сайту Coursera (https://www.coursera.org/learn/upravlinnya-chasom), який пропонує понад 6900 платних і безплатних курсів актуальної тематики для набуття нових знань і вмінь, професійного зростання й саморозвитку слухачів. Освітня платформа співпрацює з понад 325 провідними університетами й компаніями, пропагуючи їхній цінний досвід і досягнення.

Гнучкий графік, висококласні експерти з усього світу, цікаві завдання зроблять ваше неформальне навчання зручним і захопливим. Результати навчання можна буде перезарахувати згідно з Положенням про порядок визнання в Київському національному лінгвістичному університеті результатів навчання, здобутих шляхом неформальної і/або інформальної освіти (для здобувачів вищої освіти ступенів бакалавр і магістр).

 

  1. Щоб зареєструватися перейдіть за посиланням: Coursera  

  2. Створіть обліковий запис Coursera, використовуючи електронну адресу вашої установи ( …@knlu.edu.ua) та придумайте надійний пароль.

  3. Оберіть курс, що Вас цікавить.