Академічна мобільність

Friedrich Schiller Universität Jena. Онлайнові курси з цифрової української філології, осінь 2024

 

 • Програма розрахована на студентів українських університетів — бакалаврів і магістрів, які цікавляться прикладними аспектами лінгвістики та сучасними проблемами літературознавства. Аспіранти можуть бути вільними слухачами, але не можуть подаватися на стипендію.
 • Ви можете обрати 1-2 курси. Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити аплікаційну форму, долучивши мотиваційний лист та документ, що підтверджує ваш статус студента: студентський квиток або в разі його відсутності (якщо ви ВПО із зони бойових дій) довідку з деканату.
 • Кожний курс оцінюється в кредитах ECTS. Після успішного завершення курсу Ви отримаєте сертифікат, що може бути підставою для перезарахування дисципліни у Вашому університеті.
 • У липні 2024 ми можемо мати ще додаткові пропозиції курсів із НЛП та машинного навчання, читацький клуб.
 • Перерву в навчанні чи канікули не передбачено. Ви можете відмовитися від одного з двох обраних курсів протягом першого тижня навчання.

Cтипендії

 • Програма надає можливість отримати одну з 44 стипендій по 800 євро (22 місця на семестр).
 • Ці стипендії будуть надані насамперед студентам із прифронтових зон, внутрішнім переселенцям або тим, хто перебуває в матеріальній скруті через війну. На підтвердження цього необхідно долучити відповідний документ (довідка переселенцяExterner Link чи документ, що може підтвердити матеріальну скруту, втрату житла через бойові дії, загибель рідних на війні, інвалідність тощо).
 • Ми залишаємо за собою право попросити у вас додаткові документи або подальші пояснення, щоб підтвердити ваше право на отримання стипендії.
 • Стипендію буде нараховано в кінці курсу за результатами навчання на всіх обраних курсах. У разі негативних результатів навчання стипендію буде скасовано. Гроші будуть перераховані на банківський рахунок, виплата готівкою неможлива.

Важливі дати

 • Кінцевий термін подання заявки до 10 серпня 2024
  • Ми просимо подати заявку раніше, щоб ми могли швидко її опрацювати та в разі потреби попросити вас надати додаткові документи
 • Рішення про зарахування на курс(и) буде ухвалено 30 серпня 2024 
 • Рішення про призначення стипендії буде ухвалено до 30 вересня 2024

Детальніше про програму за покликанням:

 https://ukr.uni-jena.de/uk/462/onlaynovi-kursi

Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2025-2026 н.р.

          З приємністю повідомляємо, що Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти (IIE) оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2025–2026 академічний рік.

          ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО

• FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

          ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ

• FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

          ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ

• FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

 

Детальніше про програму за покликанням:

https://fulbright.org.ua

   

Навчальні програми для українських студентів, організовані Єнським університетом 2022 – 2024 рр.

          У 2024 році Єнський університет разом з українськими університетами-партнерами, а також ВНЗ в інших країнах пропонує онлайн-програми навчання (весняний семестр та осінній семестр 2024), що призначені для студентів та викладачів з України. Студентська програма надає можливість отримати одну з 44 стипендій по 800 євро (22 місця на семестр).

          Детальніше про програму курсів за покликанням:

          https://www.ukr.uni-jena.de/uk/navchalni-proyekti

Конкурсний відбір для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності в Поморському університеті в Слупську, Республіка Польща у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

                                                                                                      До уваги здобувачів вищої освіти!

                                                                                            Оголошується Конкурсний відбір для участі
                                                                                          у Програмі міжнародної академічної мобільності
                                                                           в Поморському університеті в Слупську, Республіка Польща

                                                                                                          у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

До участі у Конкурсному відборі на навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності допускаються здобувачі 2 і 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальностей / спеціалізацій «035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», «035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька», «014.021 Англійська мова і література» «014.022 Німецька мова і література», «035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська», «073 Менеджмент», «075 Маркетинг», «242 Туризм і рекреація».

Детальніше про програму за покликанням: 

https://knlu.edu.ua/news-international-relations/item/571-konkursnyi-vidbir-dlia-uchasti-u-prohrami-mizhnarodnoi-akademichnoi-mobilnosti-v-pomorskomu-universyteti-v-slupsku-respublika-polshcha-u-ii-semestri-2023-2024-n-r.html

Досвід випускниці ОП "Українська мова і література, англійська мова, зарубіжна література" 2023 року Злати Шарварок

          У жовтні-грудні 2021 року з власної ініціативи паралельно з навчанням в КНЛУ вивчала англійську мову в TALK School (Сан-Франциско, США). Залишися найкращі враження про цей заклад, оскільки основну увагу в ньому звертають на розвиток комунікативних навичок у невимушеній атмосфері.  Було цікаво зануритися в американську культуру, непомітно вдосконалюючи знання англійської мови. Високий рівень культури спілкування, цікаві форми навчання, веселе молодіжне середовище зробили моє навчання тут незабутнім. Можливо, мій досвід стане для когось корисним. Щиро рекомендую цей заклад для академічної мобільності.

          Випускниця ОП «Українська мова і література, англійська мова, зарубіжна література» 2023 року Злата Шарварок