Участь у конкурсах наукових досліджень

Вітаємо з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Українська мова, література ( з методиками їх викладання)"!

          Сердечно вітаємо наших творчих, вдумливих студенток Світлану Годинчук і Катерину Лифар зі здобуттям призових місць у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. ІІ місце серед студентських робіт з української мови здобула захоплена багатою лінгвокультурою рідного краю Світлана Годинчук. ІІІ місце в царині українського літературознавства посіла Катерина Лифар за дослідження проблем національної ідентичности в художніх творах. Тішимося Вашими успіхами, дорогі наші юні науковиці, вмінням знаходити цікаві ракурси досліджень, обстоювати власну думку, берегти й плекати рідне слово. Ви гідні захисниці мовного фронту, наша зміна й надія. Бажаємо ще багато цікавих відкриттів у захопливому світі мов і літератур, нових перемог Вам і такої бажаної перемоги Україні!
          Щира подяка організаторам конкурсу — працівникам Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за злагоджене й прозоре проведення конкурсу, мудру мотивувальну підтримку української творчої молоді, цінний для неї досвід захопливого наукового спілкування. Разом — до перемоги!
 
          Баган М. П.,
          завідувач кафедри української філології КНЛУ.

Проєкт фундаментального наукового дослідження "Мовлення сучасної української молоді в контексті національно-культурних тенденцій розвитку суспільства"

5 грудня 2022 р. вчена рада КНЛУ затвердила проєкт фундаментального наукового дослідження «Мовлення сучасної української молоді в контексті національно-культурних тенденцій розвитку суспільства» (керівник – професор кафедри української філології М.П. Баган, відповідальний виконавець – доцент кафедри української філології Л.М. Пашинська) як такий, що переміг за результатами першого етапу Конкурсу, рекомендований для подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи на другому етапі Конкурсу та планується до виконання з 2023 року за рахунок коштів Державного бюджету України за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» (КПКВК 22201040).

Наказ № 75-а від 05.12.2022 по КНЛУ.pdf