Життя студентів-богемістів КНЛУ

Життя студентів-богемістів КНЛУ продовжує вирувати в середовищі чеської культури. 19 листопада 2014 р. в Національному заповіднику “Софія Київська” відбулася виставка, присвячена 25-ій річниці визволення Чехословаччини від радянських військ, на якій були присутні студенти, що вивчають чеську філологію на І та ІІ курсах нашого Університету. На виставці можна було побачити зроблені протягом 1990–1991 рр. фотографії Дани Киндрової.


На заході були присутніми Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух, чеська журналістка та дисидентка Петрушка Шустрова, генеральний директор заповідника “Софія Київська” Олена Сердюк та директорка Чеського центру в Києві Люба Свободова.

Нам удалося не тільки сфотографуватися з Послом Іваном Почухом, але й поспілкуватися з ним у дружній атмосфері. Розмовляли про політичну ситуацію в Україні та в Чехії, про Університет, у якому ми навчаємося, і все це – чеською мовою. Пан Посол, вирішивши перевірити наші знання чеською скоромовкою, був приємно здивований.

Сподіваємося на плідну співпрацю та не менш цікаві заходи, пов’язані з Чехією та її культурою.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.