Вітаємо з Днем науки!

З нагоди відзначення Дня науки в Україні були нагороджені переможці та їхні наукові керівники.

Вітаємо викладачів кафедр, які захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук в 2020-2021 н.р. та наукових керівників:

ПОДЯКОЮ за високі досягнення в науковій діяльності нагороджена Валюх Зоя Орестівна – завідувач кафедри української філології та славістики, доктор філологічних наук, професор.

ГРАМОТОЮ за високі досягнення в науковій діяльності нагороджена Зайцева Олена Миколаївна – бібліотекар ІІ категорії сектору абонементів відділу обслуговування.

ПОДЯКАМИ за підготовку студентів до участі в І (університетському) етапі XXI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика нагороджені викладачі кафедри української філології та славістики:

Пашинська Людмила Михайлівна – доцент кафедри української філології та славістики, доцент, кандидат філологічних наук.

Школа Галина Миколаївна – доцент кафедри української філології та славістики, доцент, кандидат філологічних наук.

Гмиря Людмила Володимирівна – доцент кафедри української філології та славістики, кандидат філологічних наук.

ДИПЛОМОМ І ступеня нагороджена студентка першого курсу факультету романської філології Деркач Юлія В’ячеславівна (група Млі 01-20), яка  посіла 1-е місце (науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Пашинська Л.М).

ДИПЛОМАМИ ІІ ступеня нагороджені студентки факультету германської філології Блага Роксолана Романівна (група МЛа 03-20), яка посіла 2-е місце (науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Гмиря Л.В.) та Козюк Марія Володимирівна (група СОа 19-20), яка посіла 2-е місце (науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Школа Г.М.).

ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня нагороджена студентка першого курсу факультету германської філології Мільченко Лорина Ігорівна (МЛа 03-20), яка посіла 3-є місце (науковий керівник – канд. філол. наук, доц. Гмиря Л.В.).