Кафедра української філології та славістики отримала від благодійного Ротарі-клубу низку цікавих перевиданих термінологічних та перекладних словників і передала їх до бібліотечного фонду КНЛУ. Відтепер студенти університету зможуть скористатися Російсько-українським словником за ред. А.Ю. Кримського, ознайомитися зі Словником технічної термінології І. Шелудька й Т. Садовського, Словником математичної термінології  Ф. Калиновича. Ці лексикографічні джерела цінні тим, що укладені на національно орієнтованих засадах створення питомої, зрозумілої термінології на противагу запозиченим термінам.  Видання вражають обсягом (зокрема, математичні терміни подано чотирма мовами) і влучністю термінології. Безперечно, вони стануть в пригоді всім, кого цікавлять питання термінології та словникарства.