Вітання із захистом кандидатської дисертації

Кафедра української філології та славістики Київського національного лінгвістичного університету щиро вітає Олену Миколаївну Зайцеву з успішним захистом кандидатської дисертації «Варіантність фонетичних та морфологічних норм у мові сучасного українського телебачення».

Науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Валюх Зоя Орестівна, завідувач кафедри української філології.

Офіційні опоненти:

доктор філологічних наук, професор Городенська Катерина Григорівна,

Інститут української мови НАН України, завідувач відділу граматики та наукової термінології;

кандидат філологічних наук, професор Ковтюх Світлана Леонідівна,

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, завідувач кафедри української мови.

Захист відбувся 22 квітня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 73.053.07 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.